سلامتی و پزشکی

10 فایده باورنکردنی پله نوردی؛ از بهبود سلامتی تا کاهش وزن

پله نوردی که به دویدن یا گام برداشتن روی پله ها اشاره دارد، یک ورزش هوازی و تناوبی و تنشی به شمار می رود. این ورزش ساده ولی تأثیرگذار می تواند به شما یاری کند تا سرعت، قدرت و هماهنگی بدن خود را افزایش دهید و در کنار کاهش وزن سلامت قلب و عروق خود را هم بهبود...

24 اردیبهشت 1401

نگران سَمی بودن محصولات کشاورزی باشیم؟

به گزارش خبرنگاران، چقدر نگران سَمی بودن محصولات کشاورزی باشیم؟

21 اردیبهشت 1401

ثبت اولین موارد فوت کرونایی در چین پس از یک سال

چین اولین موارد مرگ و میر ناشی از بیماری کووید-19 را پس از گذشت بیش از یک سال گزارش کرد.

19 اردیبهشت 1401

حضور تماشاگران در شهرآورد با رعایت پروتکل ها در سقف مجاز مانعی ندارد

خبرگزاری خبرنگاران- وزیر کشور در مورد حضور تماشاگران در شهرآورد استقلال و پرسپولیس گفت: حضور تماشاگران با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و در سقف مجاز مانعی ندارد.

18 اردیبهشت 1401

خداداد عزیزی عکس دخترش را هم منتشر کرد !

خبرنگاران: خداداد عزیزی یک دختر محجبه بزرگ از همسر اولش دارد که انتشار عکسش نشان می دهد همسر سوم خداداد همسن دختر اولش است.البته شایع است خداداد بیش از 3 زن داشته و حتی این زن آخرش را همسر هفتم او می دانند.

16 اردیبهشت 1401

اعلام مشمولین رتبه بندی معلمان، انتشار فراخوان استخدام 34 هزار نفر، به زودی

وزیر آموزش وپرورش ضمن اعلام اینکه 780 هزار نفر از فرهنگیان مشمول طرح رتبه بندی معلمان خواهند شد، گفت: به محض تصویب آیین نامه، هیئت های ممیزی را تشکیل و رتبه بندی معلمان را اجرایی می کنیم.

10 اردیبهشت 1401

بیش از شش هزار مصدوم تصادفی فقط در 9 ماهه نیشابور

خبرگزاری خبرنگاران- با اعلام مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نیشابور، به بیش از شش هزار و 261 مصدوم تصادفی از طریق اورژانس 115 در 9 ماه سال 1400 امداد رسانی شده است.

6 اردیبهشت 1401

کشف بزرگترین مجموعه دفتر های یادداشت مصر باستان!

باستان شناسان در یک یافته شگفت انگیز پیروز شدند بزرگترین مجموعه از دفتر های یادداشت مصر باستان را کشف نموده اند که از شروع قرن بیستم تا به امروز بی نظیر بوده است. این سفال نوشته ها اغلب مربوط به زندگی روزمره در مصر باستان است که می تواند اطلاعات قابل...

4 اردیبهشت 1401

بابلی ها برای تزریق واکسن کجا بروند؟

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل برنامه واکسیناسیون امروز آدینه 10 دی را گفت.

31 فروردین 1401

کدام مدل از انواع خوابیدن برای کاهش درد کمر و گردن موثر است؟

گردن و کمر درد یکی از رایج ترین درد هایی است که افراد در زندگی خود آن ها را تجربه می نمایند.

26 فروردین 1401

هتلی که برای چهل سال یخ زده!

هتل اسکیمویی آلاسکاهتل اسکیمویی در کنت ول آلاسکا یکی از عجیب ترین و متفاوت ترین هتل هایی است که تا به حال دیده اید. اولین موردی که به عجیب شدن آن منجر شده، این است که این هتل در دورترین نقطه در آمریکا واقع شده است. دومین موضوع و البته شگفت آورترین مورد...

25 فروردین 1401

کارفرمایان عناوین شغلی کارگران را صحیح وارد نمایند

دبیر کانون عالی انجمن های صنفی کارگران کشور گفت: کارفرمایان، کارگران را با عناوین شغلی دلخواه خود در فهرست توصیف می نمایند.

22 فروردین 1401

با رعایت این نکات اجازه ندهید بیماری قلبی شما را از سفر کردن منع کند!

سفر برای بیماران قلبیآیا هوس سفر نموده اید اما به علت آنکه یک نوع بیماری قبلی دارید، از مسافرت می ترسید؟ خب این تصور اشتباه است. در سراسر دنیا افرادی با انواع مسائل جسمی وجود دارند که سفر کردن یکی از مهمترین کارهای زندگی شان محسوب می گردد. سفر برای بیماران...

20 فروردین 1401

رازهای زیبا ماندن در سفر (قسمت دوم)

سفر و زیبا ماندن در طول این پدیده مطلوب و دلنشین، مسئله ای است که هر گردشگر و مسافری با آن روبرو است. برای آگاهی با رازهای آن، همراه خبرنگاران باشید.

3 فروردین 1401

کیهان:دولت سیزدهم بدون مذاکره،صادرات را افزایش داد و پولهای بلوکه شده را برگرداند

کیهان نوشت:مذاکره امروز تیم مذاکره کننده نه ارزش انتخاب و تمایل دولت تازه، بلکه برای درآوردن سنگی است که با ندانم کاری در چاه ویل انداخته و کشور را گرفتار کرده اید.

1 فروردین 1401

افزایش آمار بستری کرونا در فارس

خبرنگاران/فارس براساس آمار اعلامی علوم پزشکی شیراز، شاهد افزایش آمار بیماران مبتلا به کرونای بستری در بیمارستان های فارس طی روزهای اخیر هستیم.

23 اسفند 1400

41 فوتی و 1510 ابتلای تازه کرونا در کشور

بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته یک هزار و 510 مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شدند و متاسفانه 41 بیمار نیز جان خود را از دست دادند.

19 اسفند 1400

10 چیزی که افراد باهوش هرگز نمی گویند

برخی کلمات و عبارات حتی اگر درست باشند و در جای مناسب خود استفاده شوند؛ شخصیت شما را بد و ضعیف جلوه می دهند.

16 اسفند 1400

دوران پساکرونایی و لزوم تحرک بخشی به جامعه به وسیله لیگ های محلی و منطقه ای

خبرنگاران/سمنان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان بر ضرورت تحرک بخشی بیشتر به اقشار مختلف جامعه به وسیله برگزاری برنامه های همگانی تاکید نمود.

15 اسفند 1400

تکلیف یارانه دارو تعیین شد

تهران (پانا) - وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید نمود که یارانه دارو حذف نخواهد شد بلکه به تدریج به سمتی می رود که این یارانه به وسیله شرکت های بیمه به مردم پرداخت گردد.

5 اسفند 1400
تعداد: (405)