واکنش انصاری فرد به درخشش برابر ولفسبورگ

به گزارش مجله خزرکوه، به گزارش سایت رادیو ورزش یونان، کریم انصاری فرد گفت: در حالی که برای ورود به زمین گرم می گردم گفتم گل دوم آاِک را می زنم و چقدر هم باور داشتم که این کار را انجام خواهم داد. آماده بودم تا به تیمم یاری کنم.

واکنش انصاری فرد به درخشش برابر ولفسبورگ

مهاجم تیم آاِک آتن اضافه کرد: البته همه بازیکنان آاِک آتن در بازی برابر ولفسبورگ پدیده بودند و من این پیروزی ارزشمند را به آن ها تبریک می گویم. همه برای کسب این پیروزی متحد بودیم.

انصاری فرد درباره پنالتی از دست رفته آاِک در دقیقه 20 این بازی توسط پتروس گفت: پیش از هر چیز باید بگویم پتروس یکی از برجسته ترین بازیکنان یونانی است و چنین اتفاقی هم طبیعی به نظر می رسد. پنالتی در طول بازی می تواند از دست برود و بازیکنان عظیم هم با چنین چیزی روبرو می شوند. من نگران نشدم و اطمینان داشتم پیروز می شویم.

زننده گل صعودبخش آاِک آتن برابر ولفسبورگ در واکنش به گلش که در ثانیه های پایانی به ثمر رساند، گفت: نمی توانم آن را توصیف کنم. می دانستم می توانم به تیمم یاری کنم و تشریح احساسم پس از به ثمر رساندن گل سخت است. اگر طرفداران در استادیوم بودند خیلی عالی می شد و می توانستیم گل های بیشتری بزنیم. این تنها شبی در دوران فوتبالم است که هرگز فراموش نمی کنم. می خواهم این پیروزی را به طرفداران آاِک آتن تقدیم کنم. من این گل را به دخترم، همسرم و خانواده ام تقدیم می کنم.

منبع: فرارو
انتشار: 15 آبان 1399 بروزرسانی: 15 آبان 1399 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 780

به "واکنش انصاری فرد به درخشش برابر ولفسبورگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش انصاری فرد به درخشش برابر ولفسبورگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید