وزیر راه و شهرسازی: مقصران حادثه قطار مشهد، یزد بعد از اعلام نتیجه کمیسیون حوادث معرفی می شوند

به گزارش مجله خزرکوه، وزیر راه و شهرسازی گفت: اظهار نظر در خصوص مقصران حادثه قطار مسافر بری مشهد- یزد موکول به نتیجه کمیسیون حوادث و نظر دستگاه قضائی می شود.

وزیر راه و شهرسازی: مقصران حادثه قطار مشهد، یزد بعد از اعلام نتیجه کمیسیون حوادث معرفی می شوند

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران، رستم قاسمی عصر چهارشنبه در جلسه پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران طبس گفت: هماهنگی و جمع کردن حادثه بزرگی در دو تا سه ساعت کار بزرگی است که از همه دستگاه ها و افراد مشارکت کننده برای اقدامات اجرا شده تقدیر و تشکر می کنیم.

وی ادامه داد: در خصوص مقصران حادثه زمانی می توان اظهار نظر کرد که ابعاد حادثه کامل بررسی و کمیسیون سوانح و حوادث نتایج را اعلام کند.

وی با بیان اینکه تیم 7 نفره کمیسیون در محل حادثه حضور پیدا کرده اند و در حال بررسی ابعاد حادثه هستند، اضافه نمود: نیاز است که بررسی ها با سرعت انجام شود و مقصران به دستگاه قضائی تحویل شود.

قاسمی با اشاره به اینکه در بیمارستان برخی مصدومان اظهار کردند که شکستگی دارند، اما معین تکلیف نشده اند، گفت: بخشی از مصدومان باید به یزد یا استان هایی که امکان درمانی بیشتری دارند منتقل تا رسیدگی به آن ها هرچه سریع تر انجام شود.

تسریع در دوبانده سازی محور های طبس

وی در ادامه با بیان اینکه طبس بزرگترین شهرستان کشور است، مطرح کرد: تعریض جاده های این شهرستان در دستور کار است که بنا شد چهار محور اصلی طبس دوبانده سازی شود.

وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: بر اساس گزارش مدیرکل راه و شهرسازی استان کار دوبانده سازی محور ها شروع شده و باید سرعت بدهیم که حوادث کمتر شود.

وی قول مساعد در خصوص مشکل روشنایی باند فرودگاه طبس را داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 تیر 1401 بروزرسانی: 24 تیر 1401 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 1638

به "وزیر راه و شهرسازی: مقصران حادثه قطار مشهد، یزد بعد از اعلام نتیجه کمیسیون حوادث معرفی می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر راه و شهرسازی: مقصران حادثه قطار مشهد، یزد بعد از اعلام نتیجه کمیسیون حوادث معرفی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید