ویس کرمی: برخی از نمایندگان نگرانی هایی نسبت به وزیر پیشنهادی دارند

به گزارش مجله خزرکوه، تهران (پانا) - عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه وزیر پیشنهادی به مراتب قوی تر از باغ گلی وزیر پیشنهادی قبلی است، شرح داد اگر دولت بخواهد از مدیران سنتی این وزارتخانه استفاده کند تحولی در وزارت آموزش و پرورش اتفاق نخواهد افتاد. انتصاب وزیری بیرون از بدنه وزارت آموزش و پرورش موجب حرکت های نو و خلق ایده های نو خواهد شد.

ویس کرمی: برخی از نمایندگان نگرانی هایی نسبت به وزیر پیشنهادی دارند

مهرداد ویس کرمی عضو کمیسیون آموزش مجلس در گفت وگو با پانا با اشاره به جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش گفت: در این جلسه فیاضی برنامه هایش برای تحول در این وزارتخانه را تشریح کرد و به شبهات نمایندگان پاسخ داد.

وی با بیان اینکه فیاضی توانایی ایجاد تحول در وزارت آموزش و پرورش را دارد، اضافه نمود: وزیر پیشنهادی با استفاده از افراد شایسته و توانمند می تواند در راستای تحول در این وزارتخانه گام های بلندی بردارد.

ویس کرمی همچنین بیان نمود: وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، پژوهش های خوبی در حوزه این وزارتخانه داشته و با زیرساخت های این وزارتخانه آشنا است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه وزیر پیشنهادی به مراتب قوی تر از باغ گلی وزیر پیشنهادی قبلی است، اضافه نمود: اگر دولت بخواهد از مدیران سنتی این وزارتخانه استفاده کند تحولی در وزارت آموزش و پرورش اتفاق نخواهد افتاد. انتصاب وزیری بیرون از بدنه وزارت آموزش و پرورش موجب حرکت های نو و خلق ایده های نو خواهد شد.

وی در پایان با تاکید بر اینکه فیاضی اشراف خوبی بر مسائل و مسائل وزارت آموزش و پرورش دارد، گفت: برخی نمایندگان به دلیل اینکه فیاضی از بدنه وزارت آموزش و پرورش نیست نگرانی در این زمینه دارند که با ارائه برنامه های تحول گرا از سوی وزیر پیشنهادی، این نگرانی ها برطرف خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 2 دی 1400 بروزرسانی: 2 دی 1400 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 1446

به "ویس کرمی: برخی از نمایندگان نگرانی هایی نسبت به وزیر پیشنهادی دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویس کرمی: برخی از نمایندگان نگرانی هایی نسبت به وزیر پیشنهادی دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید