کنایه نیکی هیلی به بایدن درباره بازگشت به برجام

به گزارش مجله خزرکوه، نیکی هیلی با انتقاد از کوشش آمریکا برای بازگشت به برجام گفت: یکی باید به او یادآوری کند که برای مردم آمریکا کار می نماید.

کنایه نیکی هیلی به بایدن درباره بازگشت به برجام

به گزارش ایسنا، نیکی هیلی، سفیر آمریکا در سازمان ملل در دولت دونالد ترامپ روز چهارشنبه در توییتی نوشت: بایدن می خواهد به شرکت های آمریکایی برای سرمایه گذاری در ایران - بزرگترین حامی تروریسم در دنیا - چراغ سبز نشان دهد و به آن ها می گوید که جورجیا را تحریم کنند. یکی باید به او یادآوری کند که برای مردم آمریکا کار می نماید!

جان بولتون، مشاور پیشین امنیت ملی آمریکا در دوران دونالد ترامپ نیز در اعتراض به سیاست های بایدن در توییتی نوشت: لغزش طولانی به سوی تسلیم شروع شده است. ایران و آمریکا تبادل نظر ها درخصوص احیای برجام که به طرز وحشتناکی در مستلزم کردن ایران برای ترک همیشگی و غیرقابل بازگشت جاه طلبی های هسته ایش شکست خورده بود را شروع نموده اند. یک توافق اصلاح شده تنها به هزینه ما برای ایران زمان می خرد.

دور اول تبادل نظر ها میان ایران و 1+4 در قالب کمیسیون مشترک با هدف برطرف موانع اجرای برجام و برداشته شدن تحریم های ایران روز گذشته در وین برگزار گردید که به گفته معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا سازنده بوده است.

طبق توافق اجرا شده، دو نشست کارشناسی موازی میان اعضای کمیسیون مشترک برجام جهت انجام رایزنی های فنی در حوزه برطرف تحریم و هسته ای تشکیل شد. این نشست های کارشناسی قرار است به بحث و رایزنی در مورد جنبه های فنی و جزئیات مسائل مربوط به لغو تحریم ها و مسائل هسته ای بپردازند و نتیجه بحث های خود را به کمیسیون گزارش کنند.

منبع: فرارو
انتشار: 14 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 14 اردیبهشت 1400 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 1135

به "کنایه نیکی هیلی به بایدن درباره بازگشت به برجام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه نیکی هیلی به بایدن درباره بازگشت به برجام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید