324 کارگر و واحد نمونه در جشنواره امتنان یزد ثبت نام کردند

به گزارش مجله خزرکوه، فرآیند داوری سی و دومین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه استان یزد شروع شد.

324 کارگر و واحد نمونه در جشنواره امتنان یزد ثبت نام کردند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، سیدامیرمیروکیلی سرپرست مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد در اولین جلسه کمیته داوری سی و دومین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه استان یزد گفت: این نشست جهت اعلام آغاز زمان داوری جشنواره و همچنین نحوه ارزیابی پرونده های ثبت نام کنندگان در سایت جشنواره با حضور اعضاء برگزار گردید.

وی با اشاره به اینکه در این دوره از جشنواره متقاضیان فرصت کافی برای ثبت نام داشته اند بیان کرد: به دلیل شیوع بیماری کرونا در امسال بازه زمانی ثبت نام در این جشنواره از چهارشنبه 14 آبان ماه لغایت آدینه 14 آذرماه در نظر گرفته شده بود که دو مرتبه دیگر مهلت ثبت نام تمدید شد.

میروکیلی افزود: در مجموع تعداد 324کارگر، گروه کار و واحد نمونه در سامانه این جشنواره ثبت نام نموده اند که نسبت به سال گذشته شاهد افزایش 14 درصدی ثبت نام متقاضیان هستیم.

سرپرست مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان درباره زمان داوری درخواست های ارسالی توضیح داد: زمان داوری مجازی پرونده های متقاضیان از 16دی ماه آغاز و تا20 دی ماه ادامه دارد.

وی ادامه داد: مرحله داوری فیزیکی به وسیله بازدید حضوری جهت راستی آزمایی طرح ها پس از مرحله نخست آغاز و دوم دی ماه نتیجه نهایی پذیرفته شدگان تعیین میگردد.

میروکیلی در انتها بیان کرد: از هر سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی یک کارگر و یک گروه کار جمعاً سه کارگر و سه گروه کار به عنوان منتخب استانی انتخاب می شوند و یک واحد نمونه صرفنظر از بخش مالی نیز به عنوان واحد نمونه برتر استانی انتخاب خواهد شد که ضمن تقدیر از برگزیده شدگان استانی پرونده های جهت رقابت در سطح ملی به مرکز ارسال می گردد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 21 بهمن 1399 بروزرسانی: 21 بهمن 1399 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 970

به "324 کارگر و واحد نمونه در جشنواره امتنان یزد ثبت نام کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "324 کارگر و واحد نمونه در جشنواره امتنان یزد ثبت نام کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید