طراحی گرافیکی و چاپ

تدوین و تکمیل نظام موضوعات پژوهشی با همکاری واحدهای دانشگاه آزاد

معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد از تدوین و تکمیل نظام موضوعات پژوهشی با همکاری واحدهای این دانشگاه در مراکز استان اطلاع داد.

28 شهریور 1399

شیلد آنتی باکتریال محافظ صورت با چاپ سه بعدی فراوری می گردد

با استفاده از نانومواد و بهره گیری از چاپ سه بعدی، یک شرکت نوپای عمانی اقدام به فراوری شیلد محافظ صورت نموده است.

21 شهریور 1399

گران ترین کتاب های جهان

خبرنگاران: دفعه بعدی که خواستید از قیمت کتابی که می خرید شکایت کنید این مطلب را بخوانید.

31 مرداد 1399

معرفی کتاب آینده نزدیک -درک 12 نیروی فناورانه که آینده مان را رقم می زنند - نوشته کوین کلی

فناوری چه خوابی برای سال 2050 دیده است؟ سال های آینده چه روندهایی خودنمایی می کنند؟ فناوری ها چه تغییرات و چه پیشرفت هایی می کنند و کسب و کارها چگونه می توانند در این فضای تغییرات پیوسته جان سالم به در ببرند و به رشدشان ادامه دهند؟

30 مرداد 1399

بازگشت داعش به عراق

در آستانه تشکیل دولت جدید عراق، حملات داعش به نیرو های امنیتی و نظامی عراق بیشتر شده است. برخی رسانه های عراقی از بازگشت این گروه در برخی مناطق عراق خبر می دهند.

14 تیر 1399

مذاکره برای خروج نظامیان آمریکایی از عراق در ماه ژوئن شروع می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روزنامه الصباح چاپ عراق، عبدالکریم خلف سخنگوی فرماندهی کل نیروهای مسلح عراق امروز اعلام نمود که بغداد و واشنگتن مذاکره درباره جدول زمانی خروج نظامیان آمریکایی از عراق را در ماه ژوئن شروع خواهند کرد.

6 تیر 1399

شعرخوانی شاعران روحانی مازندران، جشنواره اشک انار برگزار می شود

به گزارش خبرنگاران، در این جلسه که پیش از ظهر پنجشنبه با حضور سردار عبدالله ملکی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس برگزارشد، شاعران به شعرخوانی در موضوعات ولایت، هفته وحدت، دفاع مقدس و اشعار آئینی پرداختند.

31 خرداد 1399

خروج یونان از منطقه یورو چه پیامدهایی دارد؟

خبرنگاران: خروج یونان از یورو ممکن است پس از مدتی دولت را به کاهش شدید هزینه های خود مجبور کند، حتی بیش از میزان پیشنهادی وام دهندگان در مقطع کنونی، اما اگر یونان با رونق روبرو گردد، خطری شدید انسجام اتحادیه اروپا را تهدید خواهد نمود.

25 خرداد 1399

قدیانی: ورشکستگی در انتظار حوزه فرهنگ، ارشاد از ناشران کتاب بخرد

به گزارش خبرنگاراننادر قدیانی، مدیر انتشارات قدیانی در گفت وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، درباره شرایط نشر و نمایشگاه کتاب گفت: کرونا یکی از بلایای طبیعی است که دامنگیر جهان شده است. ما باید از این دوره عبور کنیم و فرهنگ کتاب و کتابخوانی...

20 خرداد 1399

انتشار فراخوان داستان کوتاه با موضوع قرنطینگی

فراخوان داستان نویسی با موضوع قرنطینگی منتشر شد.

4 خرداد 1399

خبرنگاران استقرار خودروهای واکنش سریع در اهواز به مناسبت چهارشنبه آخر سال

اهواز-خبرنگاران- رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: شهرستان اهواز برای استقرار خودروهای واکنش سریع در چهارشنبه آخر سال به چهارمنطقه تقسیم شده است.

16 اردیبهشت 1399

هدایت های لازم برای تدوین یک پروژه گردشگری منتشر شد

به گزارش خبرنگاران، ارائه رویکرد متعادل در خصوص نظریه و عمل یکی از ترکیبات اصلی این کتاب است. بنابراین دانش و مهارت لازم برای انجام پژوهش و توجیه رویکرد نسبت به آن را خوانندگان این کتاب کسب خواهند کرد.

14 اسفند 1398

سفر به بهشت گرمسیری آمریکا؛ هاوایی

هاوایی بهشت گرمسیری آمریکا، گروهی از جزیره های گرم در آب های آمریکا است که هرکدام ویژگی های خاصی دارند. از گشت و گذار در اوهائو و شگفتی های مائوئی گرفته تا زیبایی های هونولولو و عجایب نهفته در Lanai، هاوایی منطقه گرمسیریِ عالی برای کسانی است که دنبال سفر...

19 بهمن 1398

آدرس عوضی به جامعه ندهیم

پس از انتشار تصویر دستکاری شده ای که در فضای مجازی از آن به عنوان تبلیغ چند همسری یاد می شد، سید عزت الله ضرغامی به این مسئله واکنش نشان داد.

8 دی 1398

6 راه حل برای استفاده مفید از کامپیوتر های قدیمی

در بسیاری از خانواده ها، کامپیوتر های قدیمی در گوشه ای از خانه و بدون استفاده باقی مانده که عملاً به اشغال یک فضای اضافه از خانه منجر می شود. بااین حال باید به این موضوع دقت کرد که حتی کامپیوتر های قدیمی، با سخت افزار های بسیار ضعیف نیز می توانند مورد...

6 دی 1398

آبونمان از قبوض الکترونیکی حذف نمی شود

مبلغ آبونمان که شامل هزینه چاپ، کاغذ و پست است با حذف قبوض کاغذی از قبوض الکترونیکی کم نشده و مقرر شده این مبلغ صرف مسئولیت های اجتماعی و طرح های تشویقی وزارت نیرو شود.

3 دی 1398

حجازی فر و مهتاب کرامتی با پیتوک در راه جشنواره فجر

پیتوک با اضافه شدن بازیگران جدید آماده حضور در جشنواره فیلم فجر می شود.

2 دی 1398

جاده های بی کیفیت با طعم حادثه برای رانندگان، سالیانه 17 هزار نفر در تصادفات جاده ای فوت می شوند

ساخت راه های بی کیفیت از سوی پیمانکاران به دلیل افزایش هزینه تمام شده، طی سال های گذشته تبدیل به قتلگاه مسافران جاده ای کشور شده است.

2 دی 1398